E-Sonuç
Yalova Aktif HastanesiÜmraniye Aktif Tıp MerkeziÜsküdar Aktif Fizik Tedavi MerkeziBaşakşehir Aktif Tıp Merkezi

Basın Bültenleri


Yalova Özel Aktif Hastanesi ve Türk Toraks Derneği Yalova İl Temsilcisi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Ertan Sarıbaş, “Dünyada tek etkene bağlı olan ve tedavi edilebildiği halde en çok ölüme neden olan hastalığın verem” olduğunu belirtti.

Devamını oku...
Gösterim: 1201


22.10.2016 cumartesi günü, Türkiye Metal Sendikası yönetici ve üyelerine “bel okulu” projesi yoğun bir katılım ile sunumu gerçekleştirildi. Bursa ' da yapılan seminer programında özellikle iş hayatında çok önemli olan bel sağlığının korunması ve tedavisi ile ilgili Nöroloji uzmanı Uzm. Dr. Mustafa Yılmaz, Ortopedi uzmanı Op. Dr. İlker Ganal, Fizik Tedavi Uzmanı Uzm. Dr. Mustafa Mehmet Ertürk ve diyetisyen Ayşe Sinem Çığır önemli bilgiler verdi.

Devamını oku...
Gösterim: 1252


Göz Sağlığı Ve Hastalıkları Hakkında Merak Ettikleriniz” konulu semineri Özel Aktif Hastanesi’nden Göz Hastalıkları Uzmanı Operatör Doktor Ali Sarpkaya verdi. Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi seminer salonunda gerçekleşen etkinliği çok sayıda Çiftlikköylü ilgiyle izledi. Seminer sonunda Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Akgün tarafından Dr. Sarpkaya’ya çiçek takdim edildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1173


Aktif Hastanesi olarak Yalova il özel idare salonun da Uzm Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorumuz Banu İŞLETEN ve Dyt. Ayşe Sinem ÇIĞIR Yalova hakem ve gözlemciler için hazırlanan seminere katıldı.

Devamını oku...
Gösterim: 1119


Özel Aktif Hastanesi Diyetisyeni Ayşe Sinem ÇIĞIR, LYS öncesi öğrencilerimizi bilgilendirdi.

Devamını oku...
Gösterim: 1595


Özel Aktif Hastanesi ve Türk Toraks Derneği Yalova İl Temsilcisi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan Sarıbaş 31 MAYIS Dünya Tütünsüz Günü nedeniyle kamuoyunu bilgilendirdi.

Devamını oku...
Gösterim: 1642


Özel Aktif Hastanesi Diyetisyeni Ayşe Sinem ÇIĞIR Obezite ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Obezite (aşırı şişmanlık), gelişmiş ülkelerde olduğu gibi gelişmekte olan ülkelerde de hızla yaygınlaşan en büyük sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Kısaca bedendeki yağ kütlesi oranının, yağsız olan kütleye göre çok daha fazla olmasıdır. Sağlıksız beslenme ve hareketsizlik ile genetik nedenler dolayısıyla ortaya çıkan bu hastalığın çözümü çok aşamalı olduğu gibi, bu hastalıktan korunmak için sağlıklı beslenmek ve düzenli olarak spor yapmak son derece önemlidir.

Devamını oku...
Gösterim: 2040


Özel Aktif Hastanesi Başhekimi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Hakkı Yarar, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı makamında ziyaret etti.Ziyarete Başhemşire İkbal Sönmez, Fizik Tedavi ve Halkla İlişkiler Müdürü Ayşe Ertuna ve Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Tuğçe Aktaş’ta iştirak etti.

Devamını oku...
Gösterim: 1593


Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman'ı Genel Müdürümüz Hüseyin Ateş, Başhekimimiz Hakkı Yarar, Fizik Tedavi Bölümü Müdürümüz Ayşe Ertuna ve Kurumsal Pazarlama Sorumlumuz Tuğçe Aktaş'la makamında ziyaret ederek hastanemiz ve yeni açılan bölümlerimiz kakkında bilgi verdik. Belediyemizle ortak yürüteceğimiz projeler hakkında istişarelerde bulunduk.

Devamını oku...
Gösterim: 1880


Yalova/ Çiftlikköy Aktif Hastanesi, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Aktif Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Başhekim Hakkı Yarar, Fizik Tedavi Bölümü Müdürü Ayşe Ertuna ve Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Tuğçe Aktaş hazır bulundu.

Devamını oku...
Gösterim: 1580