Hastane Telefon    E-Sonuç

Yalova Aktif HastanesiÜmraniye Aktif Tıp MerkeziÜsküdar Aktif Fizik Tedavi MerkeziBaşakşehir Aktif Tıp Merkezi
Yalova Hastane Randevu  Yalova Hastane Telefon  SGK Anlaşmalı Hastaneler

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Aktif Hastanesi hekimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı  Opr. Dr. İlker Ganal, Beyin Cerrahi Uzmanı Opr. Dr Hüseyin Kurt, Genel Cerrahi Uzmanı. Opr. Dr. Musa Zorlu,  Dermatoloji Uzmanı  Dr. Erdinç Terzi, Kulak Burun Boğaz  Uzmanı Opr. Dr. Zeynal Han, Ramada Otelde gercekleşen seminerde.

Devamını oku...
Gösterim: 28


Orhangazi Belediyesinin himayesinde düzenlenen konferansta Yalova Aktif Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr.Hakkı YARAR diz kireçlenmeleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.Bölge halkının ilgisinin yoğun olduğu seminerde bilgilendirme sonrası katılımcıların sorularınıda cevapladı.

Devamını oku...
Gösterim: 1342


Aktif Hastanesi doktorlarından genel cerrah Op. Dr. Vahap Topçuğolu Orhangazi Halk Eğitim merkezi kursiyerlerine “Safra Kesesi Hastalığı ve Tedavisi” konulu semineri verdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen seminerde Op. Dr. Vahap Toğçuoğlu safra kesesi iltihapları, taş oluşumu ve bunlara bağlı şikayetlerden ve tedavi yöntemlerinden bahsetti.

Devamını oku...
Gösterim: 1521


22.10.2016 cumartesi günü, Türkiye Metal Sendikası yönetici ve üyelerine “bel okulu” projesi yoğun bir katılım ile sunumu gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1046


Özel Aktif Hastanesi ve Çiftlikköy Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen Astım seminerine, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar , Yeni Akit gazetesi ya...zarı Abdurrahman Dilipak , Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Silpagar’ında iştirak ettiği seminere Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ve Çiftlikköylü vatandaşlar katıldı. Seminerde Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan Sarıbaş tarafından bilgiler aktarıldı.

Devamını oku...
Gösterim: 1303


Yalova Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi'nin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılım sağladık.

Devamını oku...
Gösterim: 1230


Yalova Süleymanbey Umut merkezi ile ortaklaşa Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Banu İşleten'in sunumu ile Kalça ve Diz ağrıları Diyetisyen Ayşe Sinem Çığır'ın sunumu ile Sağlıklı Beslenme konulu sağlık semineri gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1265

Anlaşmalı Kurumlar

  • aceaigaksandikallianzanadolu
  • ankaraaxademirhayatdogaergo
  • ethicaeurekafortisgeneraligroupama
  • gunes sigortahalksigortahdimapfreray
  • sekerbanksompo japanturknipponunicoyapikredi
  • ziraatzurich