Hastane Telefon    E-Sonuç

Yalova Aktif HastanesiÜmraniye Aktif Tıp MerkeziÜsküdar Aktif Fizik Tedavi Merkezi Bağcılar Aktif Fizik Tedavi Merkezi Bursa Aktif Tıp MerkeziBaşakşehir Aktif Tıp Merkezi
Yalova Hastane Randevu  Yalova Hastane Telefon  SGK Anlaşmalı Hastaneler

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Orhangazi Belediyesinin himayesinde düzenlenen konferansta Yalova Aktif Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr.Hakkı YARAR diz kireçlenmeleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.Bölge halkının ilgisinin yoğun olduğu seminerde bilgilendirme sonrası katılımcıların sorularınıda cevapladı.

Devamını oku...
Gösterim: 1244


Aktif Hastanesi doktorlarından genel cerrah Op. Dr. Vahap Topçuğolu Orhangazi Halk Eğitim merkezi kursiyerlerine “Safra Kesesi Hastalığı ve Tedavisi” konulu semineri verdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen seminerde Op. Dr. Vahap Toğçuoğlu safra kesesi iltihapları, taş oluşumu ve bunlara bağlı şikayetlerden ve tedavi yöntemlerinden bahsetti.

Devamını oku...
Gösterim: 1444


22.10.2016 cumartesi günü, Türkiye Metal Sendikası yönetici ve üyelerine “bel okulu” projesi yoğun bir katılım ile sunumu gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 977


Özel Aktif Hastanesi ve Çiftlikköy Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen Astım seminerine, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar , Yeni Akit gazetesi ya...zarı Abdurrahman Dilipak , Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Silpagar’ında iştirak ettiği seminere Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ve Çiftlikköylü vatandaşlar katıldı. Seminerde Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ertan Sarıbaş tarafından bilgiler aktarıldı.

Devamını oku...
Gösterim: 1233


Yalova Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi'nin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılım sağladık.

Devamını oku...
Gösterim: 1150


Yalova Süleymanbey Umut merkezi ile ortaklaşa Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Banu İşleten'in sunumu ile Kalça ve Diz ağrıları Diyetisyen Ayşe Sinem Çığır'ın sunumu ile Sağlıklı Beslenme konulu sağlık semineri gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1171


Aktif Hastanesi olarak Karamürsel Kültür merkezi'nde Halka açık olarak Kardiyoloji Dr. Ali Övet sunumu ile Kalp rahatsızlıkları ,Ortopedi ve Travmatoloji Dr. Şenol Özay'ın sunumu ile Diz ve Kalça ağrıları konulu seminer programı gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1163


Aktif Hastanesi olarak G.O.P Umut Merkezi kursiyerlerine Diyetisyen Ayşe Sinem Çığır'ın sunumu ile Sağlıklı Beslenme ,Ortopedi ve Travmatoloji Dr. İlker Ganal'ın sunumu ile Diz ve Kalça ağrıları konulu seminer programı gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1239

Anlaşmalı Kurumlar

  • aceaigaksandikallianzanadolu
  • ankaraaxademirhayatdogaergo
  • ethicaeurekafortisgeneraligroupama
  • gunes sigortahalksigortahdimapfreray
  • sekerbanksompo japanturknipponunicoyapikredi
  • ziraatzurich