E-Sonuç
Yalova Aktif HastanesiÜmraniye Aktif Tıp MerkeziÜsküdar Aktif Fizik Tedavi MerkeziBaşakşehir Aktif Tıp Merkezi

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Özel Eser Bakım Merkezinde Engellilikte Beslenme Semineri

Devamını oku...
Gösterim: 327


Aktif Hastanesi olarak Çapa Cafe Restorantta motivasyon yemeği gerçekleşmiştir.

Devamını oku...
Gösterim: 173


Yalova halk eğitim merkezinde Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Aybala Fatma Gürsoy tarafından gerçekleşen

Devamını oku...
Gösterim: 145


Orhangazi Belediyesinin himayesinde düzenlenen konferansta Yalova Aktif Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr.Hakkı YARAR diz kireçlenmeleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirme semineri düzenlendi.Bölge halkının ilgisinin yoğun olduğu seminerde bilgilendirme sonrası katılımcıların sorularınıda cevapladı.

Devamını oku...
Gösterim: 1512


Aktif Hastanesi hekimlerinden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı  Opr. Dr. İlker Ganal, Beyin Cerrahi Uzmanı Opr. Dr Hüseyin Kurt, Genel Cerrahi Uzmanı. Opr. Dr. Musa Zorlu,  Dermatoloji Uzmanı  Dr. Erdinç Terzi, Kulak Burun Boğaz  Uzmanı Opr. Dr. Zeynal Han, Ramada Otelde gercekleşen seminerde.

Devamını oku...
Gösterim: 226


Aktif Hastanesi doktorlarından genel cerrah Op. Dr. Vahap Topçuğolu Orhangazi Halk Eğitim merkezi kursiyerlerine “Safra Kesesi Hastalığı ve Tedavisi” konulu semineri verdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen seminerde Op. Dr. Vahap Toğçuoğlu safra kesesi iltihapları, taş oluşumu ve bunlara bağlı şikayetlerden ve tedavi yöntemlerinden bahsetti.

Devamını oku...
Gösterim: 1762


22.10.2016 cumartesi günü, Türkiye Metal Sendikası yönetici ve üyelerine “bel okulu” projesi yoğun bir katılım ile sunumu gerçekleştirildi.

Devamını oku...
Gösterim: 1314